Офісний переїзд

Чому саме ми?

Економте (час, гроші, нерви).

 • Швидка подача машини.
 • Вартість уточнюється заздалегідь у оператора і не змінюється в процесі виконання замовлення.
 • Сучасний автопарк.
 • Якісні пакувальні матеріали
 • Надійні машини зі спеціальними кріпленнями.
 • Професійні вантажники з великим досвідом роботи.
Дмитрий Воронин

“Переезжал на новую квартиру нужно было перевезти стенку и диван, ребята приехали погрузили и поехали быстро и дешево.”

Дмитрий Воронин / Manager /

Олег Юденко

“Вывозом мусора очень доволен, цены у них действительно доступны. ”

Олег Юденко

Зворотній зв’язок

Ваше ім'я (обовязково)

Ваш e-mail (обовязково)

Тема

Повідомлення

Натискаючи кнопку відправити ви замовляєте зворотний зв’язок.

Image description
Image description

Офісний переїзд

Періодично, офіси різних компаній переїжджають з однієї адреси на інший. Причин для офісного переїзду може бути безліч: розширення або, навпаки, згортання діяльність компанії або навіть переїзд в інше місто.

Переїзд офісу завжди пов’язаний зі значними труднощами. Навіть короткочасний простий в роботі становить загрозу для фінансового благополуччя компанії. Крім того, організувати працівників офісу для переїзду досить складно. Це і зрозуміло: завантаження меблів та упаковка архіву в їх посадовий інструкції не записані. Тому багато керівників компаній звертаються до професійних Мувер для швидкого і якісного перевезення.

Професійний переїзд офісу

Хочете здійснити офісний переїзд в Києві: недорого, якісно і дуже оперативно? Наша компанія надає весь комплекс послуг, необхідних для успішного офісного переїзду.

 • Підбірка оптимального варіанту авто з необхідною кількістю вантажників. Вам немає необхідності турбуватися про це: всі питання фірма візьме на себя.Все авто мувінгової компанії оснащені спеціальними пристосуваннями. Речі будуть міцно і надійно закріплені. Можна не боятися за збереження речей.
 • Демонтаж меблів в офісі і її подальший монтаж за новою адресою. Довірте цю роботу професіоналам, і ніякі поломки вам не загрожують. Наші працівники є всі необхідні пристосування для розбирання та збирання меблів на професійному рівні
 • Упаковка офісної техніки, меблів та документації. Для пакувальних робіт наша компанія застосовує найнадійніші і якісні матеріали. Це дуже важливо, оскільки успешнаяперевозка офісів по Львову і області немислима без якісної упаковки. Саме вона служить захистом для речей при перевезеннях.
 • Надійна упаковка документів компанії та архівних матеріалів.
  Перевезення сейфів. Все вантажники нашої компанії мають досвід такелажні роботи. Перевезення сейфа вимагає спеціальних навичок, але наші співробітники впораються з цим непростим завданням.
 • Крім цього, наша компанія здійснює офісний переїзд «під ключ», без участі працівників офісу в процесі перевезення. І все це робиться без гігантських накруток в цінах. Ціна перевезення офісу в Києві силами професійної фірми – цілком доступна. Чітка організація робіт, відмінний технічний стан транспортних засобів дозволили зробити переїзд офісу в Києві дешевим.

Є досвід по нічних перевезень офісів і по переїздах у вихідні та святкові дні. Ми розробимо графік і маршрут перевезення, оптимальний для замовника.

[/one_half]
top